Strona główna » Z ekipą Sensowniej » Historia pewnej tabliczki

Historia pewnej tabliczki

Data dodania: 07-01-2021


Historia pewnej tabliczki


Kilka miesięcy temu, kiedy wstępnie zastanawiałam się nad różnymi tekstami na tabliczkach, testowo zapragnęłam zrobić tabliczki dla moich synów. Dość długo trwały ustalenia z każdym z nich, które cytaty, słowa, motta życiowe lub złote myśli na tabliczce będą pomocne do motywowania się w codziennych walkach o dobrą organizację swojego czasu. Dwóch moich młodszych synów miało jakieś swoje pomysły, najstarszy nie bardzo. Wręcz był przekonany, że taka tabliczka z napisem zupełnie nie jest mu do szczęścia potrzebna, widząc jednak, że bardzo mi zależy, zgodził się na cytat z Biblii.
Pomodliliśmy się krótko do Ducha Świętego, by pokazał nam właściwe słowa i otworzył się taki oto fragment Pisma Świętego:

Do dzieła! Gdyż Ja jestem z Wami!

Jest to cytat z księgi Ageusza rozdział 2, wers 4. Zupełnie nie znałam go wcześniej i moi Synowie też. Naprawdę trudno byłoby mi znaleźć bardziej motywujące słowa!
Rozradowały się nasze serca, widząc w tym znak Bożego błogosławieństwa dla tabliczkowego pomysłu.
Przecież nasz Bóg już dawno pokazał, że lubi tabliczki - historia Mojżesza to udowadnia...

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Z ekipą Sensowniej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu