wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O nas
Chmura tagów

O nas

Sensowniej.pl

 

Znaczenie nazwy tego sklepu to wyzwanie i zobowiązanie. Chcę sensowniej żyć i marzy mi się, byś też żył sensowniej. Już nas dwoje nada większego sensu światu :)
Co to dla mnie znaczy? Sensowniej to żyć mądrzej, radośniej, dziękując za każdy dzień!

Czy pomogą mi w tym drewniane tabliczki z napisami? Wierzę, że tak! Wiele razy przeglądając Facebooka trafiłam na jakieś ciekawe cytaty motywacyjne, czy cytaty o miłości, mądre sentencje, teksty z piosenek lub filmów, cytaty o życiu itd.. a chwilę później oglądałam już kolejne posty, zdjęcia, filmiki... i nic nie zostało z tego impulsu inspiracji, jaki poczułam na skutek zacytowanych słów.

 

Wierzę, że słowa mają wielką moc!

Niektóre słowa, usłyszane dawno może jeszcze w dzieciństwie, pracują w nas i budują nasze przekonania o sobie i świecie. Często są to słowa wypowiedziane w emocjach, raniące, nadwyrężające nasze poczucie własnej wartości. Takie słowa nas drenują i odbierają energię do życia. Nie zgadzam się na to!  Mam inny pomysł. Jestem przekonana, że można świadomie i celowo otaczać się słowami, które BUDUJĄ! Właśnie taki mam plan.
W dodatku każdy z nas może innym ludziom, którzy są nam bliscy, ofiarować dobre słowa, inspiracje i motywację w postaci ładnej tabliczki, która może coś wnieść w ich życie. Może w trudnej chwili dać nadzieję, lub chociaż przypomnieć o tym, że jest ktoś kto ich lubi i ceni.

Tworzę drewniane tabliczki z napisami, obrazki na deskach lipowych, magnesy grawerowane laserem. Niektóre są jeszcze w fazie prototypu i nie ma ich na stronie, ale wkrótce będą. Mój mąż i synowie są dla mnie wsparciem i inspiracją. Jesteśmy rodzinką, która wierzy i ufa Bogu. Czujemy też, że dobry Bóg wierzy w nas. Wierzy też w Ciebie i założę się, że podziwia potencjał, jaki w Tobie złożył. Obyś też dostrzegł ten potencjał i spojrzał na siebie Jego oczami...

Od wielu lat zbieram inspirujące fragmenty z książek, wypowiedzi mądrych ludzi, cytaty z Biblii i złote myśli, a teraz przyszedł czas, by się nimi podzielić. Życzę Ci, by moc Słowa była z Tobą i abyś znalazł w naszym sklepie to, czego szukasz...

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Ewa Suchowiejko z ekipą wspierającą Sensowniej.pl


 

Dane kontaktowe firmy:

Z Sensem Ewa Suchowiejko
Wrocławska 30a
55-010 Żerniki Wrocławskie
NIP: 9121606953

mBank  ​​​​​​​84 1140 2004 0000 3702 7635 1411


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu